Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Deň obce Veľký Lapáš 2023

GALÉRIA
Dátum: 13.09.2023
Autor: Obec Veľký Lapáš
Deň obce Veľký Lapáš 2023

Deň obce Veľký Lapáš 2023, 09.09.2023

Dňa 09.09.2023 obec Veľký Lapáš v spolupráci s ďalšími subjektmi, organizáciami a dobrovoľníkmi usporiadala kultúrno-spoločenské podujatie Deň obce Veľký Lapáš určené pre všetky vekové kategórie občanov obce ako i návštevníkov z bližšieho i širšieho okolia. Pre návštevníkov podujatia bol pripravený bohatý kultúrny a sprievodný program (remeselný trh, ukážky remesiel, atrakcie pre deti – traktorový vláčik, skákacie hrady, koníky, animačné aktivity, drevený fotorámik, súťaž vo varení guláša, domček pre malých hasičov a mnohé iné), čo spolu s pekným počasím prispelo k vysokej návštevnosti podujatia. Vzhľadom na významné výročie obce - 910. výročie písomnej zmienky o obci, bola aktivita spojená s oceňovaním občanov cenou starostky obce.

Ešte raz ďakujeme všetkým účinkujúcim, či už v rámci kultúrneho programu, ale aj sprievodných aktivít ako i všetkým, ktorí priložili ruku k dielu! Spoločne sa nám podarilo osláviť náš deň! Ďakujeme tiež všetkým návštevníkom za hojnú účasť, bez ktorej by naše snaženie nemalo zmysel!!

Ďakujeme a tešíme sa na ďalší ročník!

 

S radosťou Vám oznamujeme, že po realizácii projektu bola schválená žiadosť obce Veľký Lapáš, ktorú podala vo výzve NSK na všeobecnú podporu rozvoja obcí a miest na území Nitrianskeho kraja, vďaka čomu budú môcť byť náklady projektu obci zo strany VUC refundované vo výške 5 000 EUR!

Názov projektu: Deň obce Veľký Lapáš 2023

Výška schválenej dotácie: 5 000 EUR

"Realizované s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja"

Farebny_erb-text_horizontalne