Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Súťaž -Obleč sa do štýlu 80 - roky!

SÚBOR
Dátum: 11.06.2024
Autor: Obec Veľký Lapáš
Súťaž -Obleč sa do štýlu 80 - roky!

07.09.2024

Leto pred nami, ale my sa už pomaly tešíme na september!
Pripravili sme si pre Vás totižto zábavnú súťaž, v ktorej síce môžete vyhrať zábavné ceny, ale nie je to o výhre. Je to hlavne o nás a o tom, ako sa vieme spojiť, keď chceme (a my chceme, že ?!) a vyčariť spoločne úžasnú atmosféru tohoročného dňa obce!
Ako sa môžete do súťaže zapojiť? Úplne jednoducho! Máte celé leto na to, aby ste si vymysleli outfit a la 80-roky! Potom už len stačí prísť v sobotu na Deň obce Veľký Lapáš 7.9.2024 a zabávať sa! Vyhodnotenie súťaže prebehne v zmysle harmonogramu, ktorý bude uvedený v pozvánke k podujatiu Deň obce Veľký Lapáš 2024 (treba priebežne sledovať informácie k podujatiu a samozrejme možno i privrieť jedno oko, ak, ako to už pochopiteľne pri takýchto akciách chodí, dôjde k časovému posunu! ;-))
A propos, keď už sme pri tých 80-roch, uhádnete, kto bude tohoročným headlinerom? Tak schválne! Vystúpením si budeme pripomínať populárnu hudobnú skupinu, ktorá je v zozname komerčne najúspešnejších umelcov v histórii populárnej hudby! Práve v tomto roku oslávia 50 rokov, odkedy sa dostali do povedomia celého sveta výhrou v Eurovision Song Contest...

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Súťaž 80. roky Veľkosť: 183.6 kB Formát: jpg Dátum: 11.6.2024