Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Výzva - Veľký Lapáš tancuje Jerusalema

SÚBOR
Dátum: 26.06.2024
Autor: Obec Veľký Lapáš
Táto novinka bude 08.09.2024 stiahnutá z webu.
Výzva - Veľký Lapáš tancuje Jerusalema

Deň obce Veľký Lapáš 2024, 07.09.2024

ÚLOHA NA „VEĽKÉ PRÁZDNINY" - "RETRO LAPÁŠ" TANCUJE „JERUSALEMA“
 
K letu neodmysliteľne patria „letné hity“ plné pozitívnej energie, ktoré majú potenciál pozdvihnúť náladu a roztancovať poslucháčov!
Jedným z mnohých takých pozitívnych songov je aj gospelová skladba Jerusalema z Afriky, ktorá len nedávno pobláznila celý svet. K piesni sa viaže aj video, v ktorom sa počas obeda v jednej zo záhrad v Luande postupne všetci dvihnú a s taniermi v rukách v rytme Jerusalema začnú tancovať. Video sa stalo inšpiráciou pre ľudí v mnohých krajinách, ktorí sa snažili tieto pohyby napodobniť v rámci globálnej výzvy „Jerusalema Dance Challenge!“
A ako tak teraz nad tým dumáme, nebolo by super, keby si zatancuje celý Lapáš?! Predstavte si, že nahodení „retro 80- roky“ na tohtoročných obecných dňoch masovo spustíme „Jerusalema dance“!!!
 
Bolo by to super, úžasné, v mnohých prípadoch zábavné a vtipné, ale veríme tomu, že ako pieseň Jerusalema dokázala spojiť svet v ťažkých časoch Covidu, bude vedieť spojiť v záujme dobrej nálady, zábavy, pocitu radosti a spolupatričnosti aj nás!!!
 
Takže si zhrňme, čo je našou úlohou!
 
Úlohou nás Lapášanov aj „Nelapášanov“ je cez prázdniny nacvičovať Jerusalema dance tanec (individuálne, v skupinkách, s rodinami, priateľmi) a prísť sa ukázať na deň obce 07.09.2024, kde si zatancujeme všetci spoločne!
Verím, že sa do výzvy zapojíte v čo najväčšom počte (aby to stálo za to)! Lebo veď v jednote je sila! Dobrá nálada a miera „vydarenosti“ podujatia je teraz tak trochu na pleciach nás všetkých!
Na obrázku môže byť 12 ľudí a text
 
 
 
Všetky reakcie:
Zuzana Mäsiarová Šimková, Valéria Búcorová Šodelová a 3 ďalší
 
 

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Celý Lapአtancuje jerusalema
PDF bolo automaticky vygenerované OCR systémom Moderných obcí z .JPG súboru Celý Lapአtancuje jerusalema (JPG)
Veľkosť: 236.4 kB Formát: pdf Dátum: 26.6.2024