Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Neznesiteľné bývanie

Vyriešený
Prijatý: 10.09.2020
Zodpovedaný: 04.12.2020
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Veľký Lapáš

Podnet:

Vážená pani starostka, mohli by ste niečo urobiť s naším problémom, prosíme Vás?
Na našej ulici býva rodina, ktorá sa vrátila odniekiaľ zo zahraničia a priniesli si so sebou psa, ktorý celý deň, až do neskorého večera, neustále šteká. Asi nebol naučený na pohyb vonku a všetko ho ruší, to nám je ľúto, ale my tu, viaceré domy okolo, to už nemôžeme vydržať. V jednom kuse šteká. Oni sú vonku - a nič. Ani ho len neohlásia, vôbec ich nezaujíma.
Máme v obci rôzne komisie, aj Komisiu ochrany verejného poriadku, tak by sme ich chceli touto cestou požiadať, aby tým ľuďom vysvetlili situáciu a dohovorili im. Jedná sa o RD č. 833.
Ďakujeme.


Odpoveď:

Dobrý deň,

vzhľadom k tomu, že žijeme na dedine, súčasťou tohto života sú aj domáce zvieratá. Upozorníme rodinu na štekanie ich psa.

Ďakujem, Katarína Babalová.