Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Rozpočet 2021

Vyriešený
Prijatý: 13.12.2020
Zodpovedaný: 14.12.2020
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Veľký Lapáš

Podnet:

Vážená pani starostka, Važení páni poslanci, Vážená pani kontrolórka, blíži sa koniec roka a okrem zverejneného návrhu VZN o daniach nie je zverejnený návrh rozpočtu na rok 2021. Nie je zverejnený ani na úradnej tabuli (tam je stále rozpočet na rok 2020) ani nikde na stránke. Podľa zákona musí byť návrh zverejnený aspoň 15 dní pred zastupiteľstvom. Alebo sa tvárite, že je zverejnený ibaže ho nikto nenašiel? Kedy vlastne bude zastupiteľstvo? Aj pre rok 2021 bude obec v rozpočtovom provizóriu rovnako ako to bolo v roku 2020? Ďakujem za reakciu.


Odpoveď:

Dobrý deň,

na stránke obce nenájdete návrh rozpočtu pre rok 2021 z objektívnych príčin súčasného epidemiologického stavu. Vzhľadom k tomu, že rozpočet chceme prerokovať riadne s celým zastupiteľstvom, rozhodli sme sa, že obec pôjde v januári do rozpočtového provizória a vyriešený a schválený bude koncom januára 2021, kedy budú dodržané všetky zákonné podmienky.

S pozdravom, Katarína Babalová.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.