Obec Veľký Lapáš
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Zarastena dedina

Zarastena dedina
Vyriešený

Podnet:

Dobry den pani Starostka...bude sa v nasej dedine niekedy aj opat kosit?staci sa prejst dedinou a uvidite,ze nieln okolie obecneho uradu Vas /nas reprezentuje.
Na niektorych uliciach ste este asi ani neboli.a areal byvalej skoly,kde je kontajner oblozeny odpadom...to je bez komentara
A burina je niekde vyse pasa.ci je to v uz spominanom areali alebo aj smerom na cintorin...
Bolo by dobre s tym zacat nieco robit.lebo prave to robi ten dobry dojem o dedinke,ktora je krasna.len to treba trosku kontrolovat.
Dakujeme

Odpoveď:

Dobrý deň,

kosenie obce je dlhodobý problém obcí. Vzhľadom k tomu, že na túto činnosť máme jedného zamestnanca obce, ktorý v súčasnosti je potrebný aj pre práce na investičných projektoch, využívame prácu aktivačného pracovníka a priebežne sa kosia veľké plochy a tiež aj jarky pred jednotlivými rodinnými domami. Pre veľký rozsah prác sme oslovili externého poskytovateľa služieb, za ktoré obec platí. Posledné dva týždne počasie je veľmi daždivé a preto nie je možné kosiť denne. 

Veľmi pekne by som sa chcela poďakovať občanom obce, ktorí si pokosili trávnaté plochy pred svojimi pozemkami, napriek tomu, že je to povinnosť obce. 

Pekný deň, Babalová.

Budte prvý a pridajte inzerát

Pridanie inzerátu

Facebook

Odber noviniek