Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nová aplikácia je na svete. Nech sa páči, môžete sťahovať...

Dátum: 17.08.2022
Autor: Obec Veľký Lapáš
Nová aplikácia je na svete. Nech sa páči, môžete sťahovať...

Obec Velký Lapáš má novú aplikáciu...

Štatistika je neúprosná, viac ako 75% občanov a turistov dáva prednosť mobilu pred počítačom. Obec Veľký Lapáš chce tento trend zachytiť a prezentovať sa občanom a turistom pomocou modernej a intuitívnej mobilnej aplikácie tak, ako si to sami želajú a ako im to vyhovuje. Buďte s nami moderní a smart a, hlavne, úplne bez starostí...

Ako nám mobilná aplikácia pomôže s Vami komunikovať ešte lepšie než doteraz?

PUSH NOTIFIKÁCIE

Modernejšia náhrada SMS, ktorá je rozhodne efektívnejšia a ktorú môžeme využívať ďaleko častejšie, no zároveň stojí obec ďaleko menej nákladov. Okrem toho si občania vedia sami nastaviť, aké notifikácie chcú dostávať a aké nie...

PODNET PRE STAROSTU

Občania môžu priamo v aplikácii zaslať podnet pre starostu aj s fotografiou z mobilu a GPS súradnicami, ktoré sa nahrajú automaticky, aby mohla samospráva ľahko identifikovať lokalitu a podnet vyriešiť čo najskôr.

ANKETY A FORMULÁRE

Občania môžu pomocou aplikácií hlasovať v anketách, ktoré obec vytvára alebo vyplniť formuláre, ktoré sa tiež importujú z webovej stránky.

OBČIANSKA DISKUSIA

Občania môžu konštruktívne diskutovať o dôležitých témach, živote v obci, článkoch či novinkách.

Appka okrem toho ponúka prehľad všetkého, čo sa v obci deje, je plne prepojená s webom obce, nájdete v nej prehľadný kalendár udalostí, stránkové hodiny nášho úradu, elektronickú úradnú tabuľu, modul počasia, no a časom v nej pribudnú aj sprievodcovia obcou či naše TOP 10. Aplikáciu si môžete stiahnuť pre Váš Android alebo iPhone už dnes.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.