Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Kalendár podujatí obce Veľký Lapáš

SÚBOR
Dátum: 11.04.2023
Autor: Obec Veľký Lapáš
Kalendár podujatí obce Veľký Lapáš

Kalendár podujatí obce Veľký Lapáš 2023

Milí občania,
prinášame Vám sľúbený kalendár podujatí. Síce s časovým posunom, keďže sme neboli zvyknutí takto spoločne plánovať, ale predsa! Kalendár podujatí nie je záväznou a nemennou štruktúrou a bude fajn, ak v priebehu roka pribudnú ďalšie aktivity, veď ako sa hovorí, tie najlepšie akcie sú tie neplánované ????! Môže však poslúžiť pri plánovaní Vašich súkromných aktivít, komunitných aktivít, zlepšení plánovania obecných aktivít a zároveň byť nástrojom propagácie a zviditeľnenia samotnej obce Veľký Lapáš. Za týmto účelom plánujeme vytlačiť i kalendár podujatí v podobe informačného letáka.
Samotné aktivity a podujatia budeme priebežne pridávať aj do kalendára podujatí obce Veľký Lapáš, ktorý bude ako samostatný priečinok postupne vytvorený na webovom sídle obce, preto nás neváhajte priebežne informovať.
Nezvykli sme spolu takto plánovať, napriek tomu budeme radi, ak už koncom tohto roka budeme vedieť spolupracovať na príprave kalendára podujatí na rok 2024 tak, aby sme ho vedeli predostrieť už v januári.
ĎAKUJEME A TEŠÍME SA NA ĎALŠIU SPOLUPRÁCU!

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Kalendár podujatí obce Veľký Lapáš 2023 plagát Veľkosť: 563.8 kB Formát: jpg Dátum: 11.4.2023
Kalendár podujatí obce Veľký Lapáš 2023 skladačka str. 2 Veľkosť: 526.9 kB Formát: jpg Dátum: 11.4.2023
Kalendár podujatí obce Veľký Lapáš 2023 skladačka str. 1 Veľkosť: 468 kB Formát: jpg Dátum: 11.4.2023

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.